درباره سوال وردپرس

در ابتدا برای آشنایی با سایت سوال وردپرس دوست دارم درباره خودم برای شما بگویم. چون سوال وردپرس نتیجه ۱۰ سال فعالیت من در حوزه وردپرس است .
من مهدی قاسمی دانش آموخته رشته مهندسی فناری اطلاعات هستم. در سال های ابتدایی فعالیتم برای طراحی سایت از php و فرم ورک هایی مثل کدایگنایتر و لاراول، برای طراحی سایت استفاده می کردم و بعد از آشنایی با وردپرس به صورت جدی این cms را دنبال کردم والان حدود ۱۰ سال است که سابقه کار با این cms را دارم.

لیستی از کارهایی که من توانایی انجام آنها را در وردپرس دارم.

چرا سوال وردپرس؟

در ابتدا بگویم که نگاه به سایت در حال حاضر نسبت به گذشته تفاوت های خیلی زیادی داشته است. در سال های دورتر خیلی افراد کمی بودند که به سایت نگاه فروشگاه یا یک دفتر کار آنلاین برای کسب درآمد داشتند و صرفا برای نشان دادن کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت می نمودند و بیشتر وقت ها هرچند در ابتدای ساخت سایت کلی ذوق و شوق داشتند بعد از یک مدت حتی آدرس سایت خود را هم به فراموشی می سپردند. ولی الان همه چیز تفاوت دارد هرکسی که دنبال طراحی یک سایت برای کسب و کار خود است به این نتیجه رسیده است تنها راه نجات کس و کار خود فعالیت پر رنگ آنلاین و داشتن یک سایت خوب و کارآمد است.

ما در مجموعه سوال وردپرس به دنبال کمک به همه عزیزانی هستیم که به دنبال راه اندازی سایت و رشد در فضای آنلاین هستید. که به راحتی و با کمترین هزینه بتوانید  سایت خود را راه اندازی کنید. ولی موضوعی که شما باید برای طراحی سایت در نظر بگیرید طراحی و پیاده سازی بهینه سایت توسط cms وردپرس است چون اگر براساس اصول این طراحی انجام نشود شما بعد از یک مدت با کوهی از افزونه های وردپرس مواجه می شوید کهیک فاجعه به تمام معناست.

ببینید، تحلیل کنید و بعد سفارش دهید

برای مشاوره قبل از سفارش با ما تماس بگیرید

اعضای تیم سوال وردپرس

سجاد ایمانی

مهندس سجاد ایمانی

کارشناس ارشد توسعه دهنده وب و طراح بازی

رضا مداحی

مهندس رضا مداحی

کارشناس ارشد توسعه دهنده فرانت اند

مهندس محمد علی خلیلی

کارشناس ارشد توسعه دهنده وب، متخصص وردپرس

مهندس حامد رفیعی

کارشناس ارشد شبکه و راه اندازی و نگه داری هاستینگ

فریده اسفندیاری

کارشناس ارشد تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ